#

360° EĞİTİM ailesi olarak öğrencilerimizin, öğretmenlerin ve okulların tüm eğitim-öğretim ihtiyaçlarını yakından takip ediyor ve en güncel çözümlerini eğitim dünyasının hizmetine sunmayı kendimize görev biliyoruz.

Etkisi hızla artan pandemi günlerinde gördük ki tüm uzaktan eğitim sistemlerine rağmen öğrenciler sorularını öğretmenlerine iletmede ve öğretmenlerin de bu soruları çözüp cevaplandırması karmaşık bir hal alıyor.

Öğrencilerin özgürce soru sorabileceği ve cevap alacağından emin olduğu… Öğretmenlerin tekrar eden aynı sorularla uğraşmadan gelen tüm soruları sistemli ve kategorize halde çözebildiği ve öğrencisiyle çözümleri öğrencileriyle paylaştığı… Okulların da kendilerine özel soru ve çözüm havuzuna sahip olduğu… Bir sistem hayal ettik... Ve bunu da ÇÖZELİM KANKA ile size sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sınavlara hazırlıkta, etkin ve etkili bir öğrenme deneyimi ile tüm eğitim kurumları ve öğrencilerin başarılarının artacağına inanıyoruz.

Başarıya odaklanmış eğitim kurumları ve öğrencileri, etkin ve etkili bir öğrenme deneyimine kavuşturmak için kolayca soru sorabilme ve doğru çözümlerine hızla erişebilme olanağı sağlamak adına gelişmiş teknolojik alt yapı ve araçlarımızı ile hizmetlerine sunmak.

Eğitimde Başarı;
• Sistematik ve ölçülebilir bir eğitim yönetimi sağlamak,
• Etkin ve etkili bir öğrenme deneyimi sunmak,
• Hızlı, kolay ve isabetli öğrenme çıktıları için hizmet sunmak,
• Öğretmen ve öğrenciler için sorunsuz soru sorma ve çözme deneyimi sağlamak,
İle mümkündür…